Salsa de Curry

Tomatová passata s kombinací melanžovaného kokosu a pražených kešu ořechů společně se směsí curry, skořice, šťávy z cukrové třtiny a citronovo-zázvorového sirupu.

Skladem

U naší curry omáčky jsme se zaměřili na pestré chutě Asie. Tomatovou passatu doplňuje kombinace melanžovaného kokosu a pražených kešu ořechů společně se směsí curry, skořice, šťávy z cukrové třtiny a citronovo-zázvorového sirupu. Chuť omáčky, jako u všech našich produktů, zakončuje pyré z čerstvých Habanero papriček.

Složení: rajčata, BIO kokosová voda, cibule červená, BIO kokosová dužina, kešu ořechy, chilli paprika Habanero, arašídový olej, BIO curry (římský kmín, kurkuma, koriandr, hořčice žlutá, pískavice řecké seno, šalvěj, fenykl, paprika sladká, mořská sůl, tymián, rozmarýn, bobkový list, zázvor), BIO panela, BIO zázvorovo-citronový sirup (jablečný koncentrát, zázvor, citronová tráva, citronová kůra, pepř černý, lékořice, máta peprná, ibišek), sůl, BIO olivový olej, BIO skořice Cejlon, BIO pepř černý, kyselina sorbová.

Alergeny: jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Hmotnost: 210 g

Kategorie: Muerta