Salsa de Curry

Tomatová passata s kombinací kokosové vody společně se směsí curry, skořice a šťávy z cukrové třtiny.

Skladem

U naší curry omáčky jsme se zaměřili na pestré chutě Asie. Tomatovou passatu doplňuje kokosová voda společně se směsí curry, skořice a šťávy z cukrové třtiny. Chuť omáčky, jako u všech našich produktů, zakončuje pyré z čerstvých Habanero papriček.

Složení: rajčata, BIO kokosová voda, cibule červená, chilli paprika Habanero, arašídový olej, BIO curry (1,5 % - římský kmín, kurkuma, koriandr, hořčice žlutá, pískavice řecké seno, šalvěj, fenykl, paprika sladká, mořská sůl, tymián, rozmarýn, bobkový list, zázvor), BIO panela, sůl, BIO olivový olej, BIO skořice Cejlon, BIO pepř černý, kyselina sorbová.

Alergeny: jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Hmotnost: 210 g

Kategorie: Muerta